Street Fashion.

Hi !

Dzisiaj dość nietypowy post. Ostatnio miałam okazję przejrzeć raport Cashmere Street Fashion. Ideą tego raportu było stworzenie stylowej mapy Polski. Paulina - Kapuczina (którą poznałam ostatnio na spotkaniu River Island) wraz z Szymonem Brzózką (fotografem) mieli nie lada wyzwanie, przemierzając całą PL w poszukiwaniu stylowych kobiet. Spędzili nad tym dużo czasu....


.... aż wreszcie powstała Stylowa Mapa Polski...

Offowe Trójmiasto -> Zachowawczy Gorzów -> Luksusowy Poznań -> Białystok ?? -> Eklektyczna Warszawa -> Estetyczny Wrocław -> Nonszalancki Kraków

Jako, że jestem z Poznania, muszę przyznać, że coś w tym jest. Coraz więcej poznaniaków stawia na elegancki styl i metki.

Z raportu wynika, że trójmiasto jest bardziej artystyczne, w Gorzowie jak i w Białymstoku ciężko znaleźć interesująco ubranych ludzi na ulicach (co nie oznacza że wcale ich tam nie ma), Warszawa uwielbia mieszać style, Wrocław jest bardzo porządny i ułożony, natomiast Kraków dobrze się bawi :) Zgodzicie się z Tym ? Piszcie w komentarzach ! :) Pamiętajcie, że podczas raportu były wyłapywane poszczególne (fajnie ubrane) osoby i to na ich przykładzie powstała mapa.Całą relację możecie zobaczyć tutaj.

górny rząd: Daria 17 lat Trójmiasto / Michalina 30 lat Warszawa / Karolina 17 lat Warszawa
dolny rząd: Magda 17 lat Trójmiasto / Karina 28 lat Trójmiasto / Kasia 19 lat Toruń
Reszta stylizacji - TUTAJ

Jedno jest pewne, Polska powoli otwiera się na modę. Niestety jeszcze nam bardzo daleko do chociażby naszych sąsiadów (nie mówiąc o Londynie, Paryżu etc). Mimo to mam nadzieję, że już niedługo w naszym kraju ludzie zaczną być bardziej tolerancyjni jeśli chodzi o modę albo pojawi się więcej osób, które nie będą patrzeć na innych i tym zapoczątkują nową erę modową w PL.Do następnego !

0 comments:

Post a Comment