KONKURS GOODBYE SUMMER - pożegnaj lato z blogerkami Schaffashoes.pl

WYNIKI:

Po raz kolejny miałam naprawdę ciężkie wyzwanie. Każda Wasza odpowiedź była interesująca i płynąca prosto z serca, niektóre były tajemnicze, inne romantyczne czy śmieszne. Poniżej możecie zobaczyć zwycięski tekst. Dlaczego on ? Ponieważ sama z ogromną chęcią wybrałabym się na taką wysepkę, aby odpocząć w ciszy i spokoju (a z własnego doświadczenia wiem, że mało znane i dzikie miejsca są najpiękniejsze).

Dziękuję wszystkim za zgłoszenia i gratuluję !!!

ZWYCIĘSKA ODPOWIEDŹ
Na przyszłoroczne wakacje najchętniej wybrałabym się na jakąś zapomnianą, małą wysepkę - chociażby na Wyspę Smoczej Krwi. Ma intrygującą nazwę i bardzo ciekawą legendę dotyczącą jej powstania (walka smoków i słoni. Smok przygnieciony ciężarem słoni wypuścił brunatną krew, która zabarwiła ziemie), a ponadto występuje na niej wiele niezwykłych roślin, których nie spotkamy nigdzie indziej. Jest słabo zaludniona, więc można byłoby na niej odpocząć od wszelkiego zgiełku i trudów dnia codziennego. Tym bardziej przydałaby mi się podróż tam na następnych wakacjach, bo będę wtedy po maturze i w końcu będę mogła odsapnąć ^^ Poza tym jest tam bardzo ciepło (znajduje się niedaleko Afryki) i według opisów można tam odpoczywać na pięknych, dziewiczych plażach. Raj na ziemi... 


jusflo102@gmail.com


dodatkowo vouchery na 100 zł otrzymują:

-elaolejniczak7@gmail.com
Nieistotne gdzie, istotne z kim! Dosyć już wakacji z koleżankami;) Czas na miłość, a jak miłość to w Hiszpanii albo włoskiej Wenecji :)

- kwendzinska@gmail.com
Moje wymarzone wakacje chciałabym spędzić w Hiszpanii, a właściwie Katalonii, a jeszcze dokładniej w Barcelonie! :) oczywiście zabrałabym ze sobą swojego Ukochanego, a razem na pewno udalibyśmy się na Camp Nou żeby obejrzeć mecz na najwyższym poziomie! Oprócz tego, że to stolica piłki, jest tam wspaniały klimat, pogoda - po prostu marzenie :) Jestem pewna że się spełni, bo oboje z moim chłopakiem chcemy spełniać swoje marzenia - a to jest nasze wspólne marzenie, więc najważniejsze..Pozdrawiam ;)Hi !

Pożegnaj lato w modnym stylu i wygraj dowolną parę butów ze sklepu Schaffashoes.pl  !

Nagrodą główną na każdym blogu jest dowolnie wybrana para butów dostępna na stronie - do kwoty 600 zł! Dodatkowo czekają na Was również dwie mniejsze nagrody: 2xVoucher o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepie Schaffashoes.pl
Zasady konkursu są banalnie proste! Co musisz zrobić? Wystarczy, że wykonasz kilka prostych czynności i odpowiesz na krótkie pytanie:


* Zapoznaj się z regulaminem konkursu dostępnym na stronie Schaffashoes.pl TU
* Polub fanpage Schaffashoes TU
* Podaj w komentarzu swój adres e-mail oraz odpowiedz na pytanie: Gdzie chciałabyś polecieć na przyszłoroczne wakacje i dlaczego? Opisz swoje wymarzone wakacyjne miejsce.

Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone. Pamiętaj, że możesz zostawić po jednym komentarzu na każdym blogu- zwiększa to Twoje szanse na wygraną!
 
Konkurs trwa od 19.09- 28.09  Ogłoszenie wyników nastąpi do 7 dni po zakończeniu konkursu na każdym z blogów.
Powodzenia!

0 comments:

Post a Comment