New in

Hi!

Dzisiaj post z wakacyjnymi nowościami. Niektóre już jutro będziecie mogli zobaczyć w zestawie, inne za kilka dni.sandały - zara


szpilki - badura from eButy.pl
mokasyny - U.S. Polo Assn from eButy.pl
Plażowe, proste japonki idealnie sprawdzą się podczas sierpniowego wypadu do Gdyni - sarenza.pl


Suknia ze zdjęć to moja perełka! Jest przepiękna ♥ onedressonly.plRaz na jakiś czas pozwalam sobie na zakup naprawdę dobrych okularów z filtrem. Tym razem mój wybór padł po raz drugi na markę RayBan. Tym razem wybrałam Wayfarer'y. Okulary pochodzą ze sklepu optykaworld.pl (klik).


Na koniec chcę Wam pokazać dwa najoryginalniejsze prezenty-niespodzianki. Po lewej ciężka skrzynia z piaskiem, muszelkami, kamieniami a w niej kokos, hawajski naszyjnik z kwiatów (lei), egzotyczne zapachy Ambi Pur oraz list a właściwie historia o mnie! Fantastyczny pomysł i świetne wykonanie. Po prawej natomiast przesyłka od Bastardo! , w której były trzy wina (dwa zdążyłam już skonsumować), kieliszki oraz bardzo personalny list! Nie miałam obowiązku pokazywać Wam przesyłek, nie wiedziałam nawet, że takowe otrzymam. Jednak każda z tych paczek wywołała ogromny uśmiech na mojej twarzy, dlatego dziele się nim z Wami :)

Do następnego!

0 comments:

Post a Comment