Cleanic Deo.

Mam dla Was wyniki konkursu!!!

Miejsce I otrzymuje Daniel Rokicki za oryginalne i kreatywne zgłoszenie, dodatkowym atutem jest to, że zostało wysłane przez chłopaka, który chce wygrać torebkę dla swojej dziewczyny (i wygrał!)


Miejsce II wędruje do atacama@o2.pl za estetyczne zdjęcie, szczery opis oraz piękne kolory!


Miejsce III należy się Simonie Piotrowskiej kreatywną formę zgłoszenia w postaci kolażu oraz za potraktowanie konkursu personalnie.


Pozostałe miejsce od IV do X otrzymują: Małgorzata Warchoł, Agnieszka Dubaniewicz, crazydunku.allegro@gmail.com, Karolina Niezgoda, skamusik759@op.pl, Magdalena Rajchelt oraz Agata Chodowska (zdjęcia w kolejności wymienionych zwycięzców).Wszystkie prace dokładnie możecie zobaczyć na Fan Page'u :)


GRATULACJE!!!!!

Hi!

Dzisiaj tak jak obiecałam mam dla Was konkurs przy współpracy z Cleanic Deo (KLIK). Koknurs organizowany z okazji wprowadzania na rynek dezodorantu w chusteczce w dwóch wersjach: Soft i Fresh. Dezodorant w chusteczkach to zupełna nowość, możesz ich używać w ciągu dnia, kiedy tylko poczujesz potrzebę odświeżenia. Nie tylko chronią przed poceniem się ale także świetnie nawilżają skórę oraz nasączone są formułą z antybakteryjnymi jonami srebra. Moim zdaniem jest to świetny patent nie tylko na całodniowe "bieganie" po mieście ale też na wyjazdy. Zbliżają się wakacje a takie chusteczki zajmują bardzo mało miejsca i zawsze można je mieć pod ręką. Do mnie przemawia bardziej wersja Soft, gdyż zapach nie jest tak intensywny jak w wersji Fresh, jednak obydwie wersje bardzo długo się utrzymują. Jeśli ktoś jest zainteresowany kupnem chusteczek to znajdziecie je w drogerii Rossmann, Natura i Hebe a także w wybranych hipermarketach: Leclerc, Kaufland, Intermrche oraz Piotr i Paweł. Cena chusteczek to jedyne 4 zł za jedno opakowanie (12 sztuk).


"TWÓJ ŚWIAT W TOREBCE, CZYLI BEZ CZEGO NIE WYJDZIESZ NA WAŻNE DLA CIEBIE SPOTKANIE". 

Co należy zrobić aby wziąć udział w konkursie? To proste:

- wystarczy wysłać swoje zgłoszenie, w formie zdjęć z opisem pokazujące zawartość Waszej torebki i krótki opis dotyczący spotkania (spotkanie może być rozumiane jako wyjście na zakupy, spotkanie z przyjaciółką czy coś bardziej formalnego, miło jeśli na zdjęciu pojawią się chusteczki Cleanic, jednak nie jest to wymagane).
- zgłoszenia należy przesyłać na adres:  konkurs_beautyfashionshopping@brandsupport.pl 

NAGRODY
I miejsce - torebka Michael Kors
II miejsce - Ray Bany
III miejsce - ipod
IV - X miejsce - zestaw od Cleanic
Konkurs trwa do 16 czerwca a 20 czerwca najpóźniej ogłoszę wyniki. 
Regulamin konkursu dostępny TUTAJ.

Co znajduje się w mojej torebce? TUTAJ, mogliście już oglądać bez czego nie wyjdę z domu. Myślę, że śmiało mogę dorzucić do tego dezodorant w chusteczce Cleanic.

Powodzenia!

0 comments:

Post a Comment