Beginning.

Witam Was !
Postanowiłam założyć bloga o tym co my kobiety lubimy najbardziej : zakupy, moda, kosmetyki… To dopiero mój pierwszy wpis dlatego proszę bądźcie łaskawe dla mnie.

Parę słów o mnie:
Pochodzę z Poznania, studiuje Stosunki Międzynarodowe (I rok), dorabiam sobie jako fotomodelka, modelka, hostessa, mam wspaniałych rodziców, wspaniałego chłopaka a moją największą pasją są podróże a zaraz po tym wszystko co związane z modelingiem oraz MODA (ubrania, kosmetyki itp.). Jestem bardziej zwolenniczką ponadczasowych ubrań ale czasami lubię poeksperymentować  i spróbować czegoś nowego. Jestem także mistrzem w wyszukiwaniu rzeczy, na które nie trzeba wydawać fortuny chociaż jak każda kobieta mam  swoje słabości, ale o tym później…

Zapraszam także do wysyłania maili na adres: jagodzinska.paulina@gmail.com z pytaniami o kosmetyki, ubrania, porady a także z pomysłami na bloga – jestem otwarta na Wasze pomysły.

Na sam początek zamieszczam moją wczorajszą kreacje sylwestrową. Postawiłam wczoraj na klasykę: mała czarna która nigdy się nie nudzi, czarne szpilki, rajstopy plus srebro :) 


Sukienka/dress – H&M
Naszyjnik/necklace – Marks & Spencer
Torebka/bag – Rexona (kupiona jako kosmetyczka)
Buty/boots - Mauros
Rajstopy/tights – H&M
Kolczyki/earrings – Apart
Bransoletki/bracelets – Apart

0 comments:

Post a Comment