Accessories.

Hi !

Ostatnio pogoda w Poznaniu nas nie rozpieszcza. Niby jest na plusie ale cały czas deszcz, chmury, wiatr, szaro i ponuro... Poza tym w tygodniu od rana do wieczora pracowałam na targach BUDMA.
Przez pogodę nie mogłam zrobić żadnych zdjęć a przez pracę nie miałam czasu nawet na notkę. Ale oto jestem ;) Wczoraj po targach udało mi się wlecieć do centrum handlowego żeby chwilę pobuszować. I tak oto zakupiłam parę dodatków, bo w końcu diabeł tkwi w szczegółach...


Okulary, które każda kobieta uwielbia (i moje długo poszukiwane czarne Blues Brothersy, które wczoraj właśnie do mnie przyszły !). Korale i Łańcuch, które zawsze dodają nawet zwykłemu ubraniu charakteru, bransoletki, które są nieodłączną częścią naszej garderoby, no i łańcuszek torebeczka który idealnie komponuje się np. z małą czarną !Okulary/sunglasses - Pretty Girl (różowe i panterka) , Allegro (Blues Brothers - 4,99!)
Łańcuch (srebrny)/Chain - New Yorker
Korale(różowe)/Corals - C&A
Bransoletki/Bracelets - New Yorker
Łańcuszek torebeczka/nacklace bag - C&A

Wczoraj wzięłam się także za generalny porządek w garderobie. Każdy ma w szafie rzeczy, których nie nosi ale zostawia je ponieważ myśli sobię: "może jeszcze kiedyś to założę". Jednak wczoraj postanowiłam wydać te rzeczy których nie noszę i wiem, że ich nie założę ! Trochę się tego uzbierało, ale dzięki temu mam więcej miejsca w szafie a ubrania których już nie potrzebuję na pewno przydadzą się innym...Mam nadzieję, że jutro będzie lepsza pogoda na zdjęcia ;)
Do następnego !

0 comments:

Post a Comment